bolak

Nevíte jak to dopadlo s tím jedem co poslali Chovancovi?

Vím že na konci minulýho roku jsem narazil v nějakém int. zpravodajství na zajímavý článek s titulkem „Chovancovi poslali jed, který ho mohl zabít, ukázala analýza“ ale na žádné pokračování tohodle „dramatu“ už jsem pak nikde nenarazil. Zajímavý mi na tom přišlo hlavně to, ŽE HO TO MOHLO ZABÍT, ale jen kdyby to snědl, protože to přišlo v obálce, bílý prášek, který KDYBY SNĚDL, tak by ho to zabilo.

Zajímá mě, kdybych mu poslal v obálce hřebík, taky by kolem toho byl takovej poprask? Ten by ho přece taky mohl zabít, kdyby ho snědl, taky by tedy šlo o životunebezpečný množství jak to popisovali v onom článku..

Nebo to je vážně tak blbej, že když mu došla do schránky obálka s neznámým bílým práškem, že skutečně zvažoval že by to snědl?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud vím, tak podle posledních info

  • policie šetří
  • Chovanec doufá, že pachatele brzy dopadnou

;-DDD

bolak

gecco: Víš co je nejhorší? Dnes jsem dostal obálku z banky a víš co v ní tak bylo? vzduch..ten kdybych si píchnul do žíly, tak mě to zabije, nechápu jak můžou něco takovýho ty bankéři dělat..