Uhlsa111

Nevíte jak skončit se záchvatovitým přejídáním?

Odpovědi
Gus_Fring

Říká se, že se má jíst pomalu. Tím pádem Vás přejde hlad dříve. Po jídle vydržet půl hodiny a potom, když už hlad nebudete mít, tak se nebude přejídat.

Reezo

Určitě bych doporučil se pořádně napít před jídlem. Tím snížíte pocit hladu.
Každopádně ten člověk si musí sám říct, že se nechce tolik přejídat a skutečně si potom odříct nějaký zbytečný pokrm.

Tělo si docela rychle zvykne po pár dnech, že už nebude dostávat tolik zbytečné energie, kterou nevyužije. Je třeba si uvědomit, jaký mám výdej energie a přísun.

Jsem nej2008

Cau ja bych jedl míň. ;D

Rokio

Před obědem a před večeří se napiji sklenici vody. Takhle sním alespoň o něco méně.

Mně osobně to pomáhá. Dnes naše rodina šla do nákupního centra a mamka mi koupila džíny menší velikosti a byly mi jako ulité.

briketka10

Nevím.

nyjono

Protože jsi otázku moc nespecifikoval, tak asi lze jen napsat, že silnou vůlí.