masakrmen

Nevíte jak… Sims 3

Nevíte jak mám svou přítelkyni požádat, aby se ke mě přestěhovala, nebo co mám pro to udělat? Furt si ní flirtuju a ostatní hovadinky kolem tohoto ale furt tam je to stejný. Prosím poraďte.
Doplňuji:
Dík, ale originál mám, hra mě baví a vaše odpověď se ani vzdáleně nepřibližuje odpovědi na tuto otázku takže se děte zahrabat.

Odpovědi
tenisakb

Ahoj, místo hraní The Sims 3 se zaregistruj na http://rivalove.cz – Rivalové.cz což je nová online browser hra která na konci měsíce odstartuje. Mimo jiné že se skvěle zabavíš budeš moct vyhrát i super ceny.
Myslím že je to ta nejlepší hra =)
Přibližuje se realitě stejně jako the sims ;)

Zdroj: rivalove.cz

MasterKing

Takže nejdřív se s ní musíš zasnoubit a pak si ji vzít za manželku po svatbě se objeví tabulka koho ke komu chceš přestěhovat