Pyrotechnik

Nevíte jak se zbavit té hnusné pachutě?

Ahoj ,nevíte jak se zbavit té pachutě cheeseburgeru z McShitDonaldu? Už snad 4–6 hodin mám chuť se pozvracet z toho humusu ,co jsem snědl. Nemůžu si dát ani chleba s máslem ,jinak bych se pozvracel ,protože když to polknu ,tak tam zavládne chuť toho cheeseburgu. Už jsem si vyčistil zuby ,vypláchl jsem si hubu listerinem ,dal jsem si peprmintový bonbón ,snědl několik haribo medvídku a vypil půl litru minerálky s chutí meruňky a furt ne a ne ta pachuť nechce zmizet. Co s tím mám dělat?
Doplňuji:
Škoda, že mi došla česneková polívka ,ta by tu pachuť překryla :/

Nejlepší odpověď
briketka10

udělej si jinej vývar např. z cibule, nebo si dej
syrovou cibuli, anebo topinku s česnekem a solí..
Doplňuji:
jo Dagmon takovej blaf jsem měla v puse
jednou tu sladkou housku cítím ještě dnes
je to od otevření Mc Donalda v Pardubicích
asi tak 15let bléé :(

Další odpovědi
Dagmon

Ahoj Pyrotechnik. Tak tedy na tohle rada není. Ale jak jsi to mohl sníst? Přece jsi to musel cítit po prvním kousnutí. Ale chápu, asi byl hlad velký. Příště se na takové hnusy vykašli a kup si raději suchou housku a deset deka šunky. Taky to nebude nic moc, ale přežiješ to bez popisovaných následků a pak si dáš normální jídlo.

Drap

Přežít to, a příště takové a podobné hnusy nekupovat.

hanulka11

chtělo by to spařit horkou polévkou , pěkně silnou – cokoliv horkého tekutého ti pomůže

mosoj

Dej si olomoucké tvarůžky .

mojitek

tak na tohle platí snad jenom ten jejich cheeseburger