samaprace

Nevíte, jak se zbavit indukce na LED žárovkách a stmívači CCT99100 Schneider Electric?

Když zhasnu,tak po chvíli se mi jedna ze čtyř žárovek slabě rozsvítí a nezhasne dokud nevypnu jistič.

Původní
Nevíte jak se zbavit indukce na led žárovkách a stmívači cct 99100 od schneidera?

Odpovědi
Hlada

Jestli je to skutečně jen naindukované napětí, tak ho bude stačit svést odporem 2,2M. Větší proud, než nějakých 100uA by tam být neměl.