zjentek

Nevíte, jak se účinně zbavit pityriasis versicolor (tinea versicolor)?

jen dodávám, že tohle jsem už viděl:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-nejlepsi-lecba-pytiriasis-versicolor-je-mast-pevaryl-idealni-volba

Odpovědi
anonym

Každopádně je důležitá strava, jez ovoce a zeleninu pouze a jen v čerstvém stavu, očista zevnitř…tím prokážeš službu celému svému tělu, začne fungovat tak, jak má. Najdi si „raw food“ a studuj. Lidské tělo je jako stroj a kdo maže, ten jede, na vepřovým a knedlikách se daleko nedojede.