Rico

Nevíte jak se ta píseň jmenuje?

Myslím tu která hraje do 5 minuty?
http://www.vi­deacesky.cz/krat­ke-filmy-online-zdarma/cedulky
Nikde jsem ji nemohl najít ,děkuji všem za pomoc a přeji hezký zbytek večra Rico

Nejlepší odpověď
1popelka1

Autor hudby je Dmitri Golovko – ta další písnička by měla být They meet. Tu první taky nemůžu dohledat, pokusím se zítra znovu, už mi to teď nemyslí a kdyžtak doplním.
Hezká hudba, hezký film. Sedl před usínáním 🙂
Doplňuji:
Takže jde o „A greeting Through Signs“ – viz. 3minuta filmu a ukázka z oficiálních stránek autora – totožné

Oficiální stránky – www.dgmusichou­se.com
V audiu najdete song z tohoto filmu (Signs) – A greeting through signs
Soundtrack k tomuto filmu – „Signs“ OST – součástí by ještě měla být They meet, Conversation through signs.

Uf, ale dalo mi to docela zabrat, našla jsem ji sice skoro hned, ale nebyla si zpočátku jistá, jestli jde o jednu a tu samou píseň…