Nevíte jak se mám tvářit při přečtení

zprávy ve které Japonci chystají obživení mamutů do 4 let? Podívejte nevím ale aby pak nestáli na těch mamutech a ukazovali jak jsou velcí?

Nejlepší odpověď
led

Záleží od toho, či ste sám, alebo v spoločnosti. Najlepšie je tváriť sa neutrálne.
Nemôžu stáť na mamutoch a ukazovať svoju veľkosť. Videli by sme ich malosť pri tých mamutoch. 🙂

Další odpovědi
Elk

Já se tvářím velice naštvaně při čtení zpráv o vybýjení velryb za tzv. vědeckými účely, to bych je zfackoval, že by se jim oči narovnali.
Je to taky země nesouladů – krásné zahrady, bohatství ducha, hudby, techniky, ale úcta k velrybám není.
P.S. Nejsem v greenpeace, ale v něčem jim fandím.