terry

Nevíte jak se jmenuje to el.vozítko, co má stupátko, na kterém se stojí a postranách kola? Díky.

Doplňuji:
Protiva – až do teď jsem netušila, že rudl je na el.pohon a že se na něm stojí. Ten, co mám doma, musím tlačit a když se na něj postavím, ani se nehne.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslíš segway?Mají i nějací policajti.

Další odpovědi
Protiva

Jo, říkám tomu rudlák, nebo rudl.
Doplňuji:
Ahoj terry, nebudeme se budeme bavit o středověku.
Tady u nás mají na baterky koloběžky, jízdní kola, rudláky, mobily, laptopy, dokonce i zubní kartáčky.