Tuzzy

Nevíte, jak se jmenuje letos vydaná kniha humorných povídek s detektivní zápletkou od českého autora?

Vyšla letos asi v červnu a jsou to humorné povídky od českého autora (lékaře nebo psychologa) s detektivní zápletkou. Pan Cimický autorem není,autor není tak mediálně známý.Děkuji

Odpovědi
Danina65

Název knihy neznám, popis autora mi připomíná dr. Jana Cimického.

marci1

Máš na mysli: „Ďáblovo hnízdo a jiné detektivní povídky“ od Antonína Jirotky? 🙂
https://www.kos­mas.cz/autor/48888/an­tonin-jirotka/