151kbar151

Nevíte, jak se jmenuje chlap a ženská, kteří hlásí z tlampačů na nádraží?

Doplňuji:
rtepp: opravdu?

Nejlepší odpověď
led

V pražskem metre:
Hlášení stanic namluvila na lince B Eva Jurinová, dnes tisková mluvčí FN Motol, na lince A Světlana Lavičková (moderátorka ČRo2–Praha). Lince C propůjčil hlas hlasatel a moderátor ČRo2–Praha Tomáš Černý.
Praha hlavní nádraží:
Hlas: Andula (Danuše Hostinská-Klichová)

Ostatní „tlampače“ zatím neznám. ale jistě je někdo nahrál .-)

Další odpovědi
Alesh

Nedávno o nich byl pořad na Nově, tuším, že to byl Víkend nebo možná Střepiny. Říká se jim „plechová huba“, možná bys mohl něco vygooglovat.

dědapetr

Říká se jim Operátor rozhlasového zařízení.

rtepp

Karel a Josefína.
Kecám to mě jen napadlo.

Tom.Noddy

Ženská nevím, ale chlap je herec Václav Knop..protivný profesor – sporťák ze seriálu Hospoda.