LuK4S3k CZ

Nevíte jak se jmenoval díl simpsnovích.Ve springfildu bylo horko a simpsonovi si koupily bazén.

A bárt chtěl skočit z domku na stromě do bazénu a skočil omylem mimo bazén a zlomyl si nohu a spimpsonovi se koupaly a bart musel byt doma.

Nejlepší odpověď
fablen

kopíruji odpověď kolegy 🙂:

LuK4S3k CZ se ptá na jeden díl simpsnovích,ale nemůžu mu odpovědět kvůli ňákým limitům,tak mu tam někdo odpovězte prosim:D že je to 1. díl šesté série a jmenuje se Bart temnoty…díky