festn

nevite jak se dostanu z valasskeho mezirici do polska naty trhy.byl sem tam naposledy jak sem byl maly jenom si pamatuju

ze sme sli pres most tam byly hranice a zanimi byly kousek ty trhy tak nevim no.poradite diky

Nejlepší odpověď
haluznice

Jestli pojedete autem, tak nejlíp na Nový Jičín, Frýdek a trhy jsou v Českém Těšíně – určitě je neminete při vjezdu do polské části města.

Další odpovědi
jendahun

…a jestli pojedete vlakem,tak do Frýdku Místku,tam přesednout na Těšín.