kajulinek.s

nevite jak sa menuje pisnicka, ktera ma clip s delfinama na mrakodrapech?

hrozne se mi libi, nekde sem na to narazila a ted si za boha nemozu spomenut jak sa menovala. jo a v ni se vlastne ani nespiva slova su spis..je to trapne.. :varvar tu re are varvar tu re da… :)
diky za pomoc:)
Doplňuji:
dekuju barnajko, moc si mi pomohla..:)

Nejlepší odpověď
barnajka

Podle toho „varvar tu re are“ hádám, že to budou asi Adiemus. I ten videoklip by souhlasil :))

http://www.you­tube.com/watch?v=B7zJ0yV­SSvE

Já miluju tuhle živou verzi :)
http://www.you­tube.com/watch?v=0xJI­CYvprKQ

A-ri-a-di-e-mus la-te
A-ri-a-di-e-mus da
A-ri-a-di-na-tus la-ta a-du-a
A-ra-va-ne tu-e va-te
A-ra-va-ne tu-e va-te la-te-a

A-na-ma-na coo-la-re-we
A-na-ma-na coo-la ra
A-na-ma-na coo-la ra-we a-ka-la

A-ya doo a-ya
Doplňuji:
Rádo se stalo! :)

Já ti musím poděkovat taky – tuto písničku mám sama moc ráda, ale už dlouho jsem ji neslyšela a ani si ji sama nepouštěla. Tím, jak jsi mi ji včera připomněla, jsem neodolala a pustila si ji 2× na YouTube a 2× večer před spaním v mp3 přehrávači.
Takže taky děkuju ;)

Další odpovědi
Rocker

Nádhera,teď jsem si jí pouštěl 3×.

kosaaaak

adedade dů dé dá dé páármazááán

butonek

nauč se česky!!!!