Leissy

Nevíte jak říct mamce že nechci hrát na klavír?

Nevíte jak říct mamce že nechci hrát na klavír? Ve školce jsem si usmyslela že chci rát na klavír, le tehdy jsem netušila c to obnáší. Dnes jsem v 6. třídě a už mě to nebaví. Navíc se mi to ani nelíbí. Ráda bych hrála ale jen tak sama pro sebe ne to co mk dá učitelka. A proto se ptám. Nevíte jak mamce říct že nechci hrát na klavír: Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Maminko, rozhodla jsem se, v rámci úspory, že přestanu chodit na hru klavíru. Doufám, že to pochopíš. Děkuji ti. cmuk

Další odpovědi
mosoj

Hlavně česky.

Coliffe

To je věc rodinná. Tohle si musíš sama rozmyslet, a nikdo ti s tím radit nemůže, protože tady tvojí mámu nikdo nezná. Zkus se poradit s někým, komu důvěřuješ a omu to nebude vadit.