Kepler

Nevíte, jak přesně znělo doporučení Hanzlíka ve filmu Postřižiny?

Takové to o varlatech a vlažné vodě. Někdy bych ho s chutí ve svém okolí použil a určitě by se to uplatnilo i tady 🙂

Nejlepší odpověď
annas

„Ten Francin je nějaké chabrus na nervy, měl by si podle spisku páně Batysty, omévat přirození vlažnó vodó.“

https://www.fdb­.cz/film/postri­ziny/hlasky/16681

Další odpovědi
Drap

Nešlo o varlata. Doporučení bylo : „oplachovat si přirození vlažnou vodou.“

Kepler

Dík annas, to je přesně ono 🙂