zzzlatokopka

Nevíte jak pokračuje trestní stíhání Vlasty Parkanové?

Je to už několik let co ji obvinili, byl už nějaký soud? Nebo se to zase zametlo?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
ivzez

Obávám se, že to dopadne stejně
jako s těmi zločiny z 80. let …

Další odpovědi
gecco

Pokud vím, tak někdy letos předala policie případ na státní zastupitelství (s návrhem žaloby) – takže se asi něco děje, ale zatím nic nedopadlo.
😉

marci1

Březen 2015 – Protikorupční policie navrhla obžalovat Parkanovou v kauze CASA.

http://echo24­.cz/a/i7WF5/po­licie-navrhla-obzalovat-parkanovou-v-kauze-casa

JájsemRaibek

To nevím jak pokračuje. Ale vím jak dopadl pilot, co kdysi přistál s tím sportovním letadlem na Rudém náměstí v Moskvě. Prý dostal provaz.

Löwe

4.5. byl podán návrh od protikorupční policie, hrozilo jí 10 nebo dokonce 16 let vězení. Potom tam byla ještě pokuta 16.000,– za odtajnění výslechu. Jak to dopadlo nikde nepíší. Ostatně jako vždy..

anonym

Nevím a ani mě takovýhle drby nezajímají.

ivzez

Jugare, tohle nejsou žádné drby, ale dost velký průšvih. Bude-li Parkanovým, Kalouskům & spol. vše procházet, nikdy se ze srabu nevyhrabeme.

zzzlatokopka

Přesně tak, schody se zametají ze zhora.