ABCDEFGHRT

Nevíte, jak nastavit selfie tyč, aby fotila přes Windows phone?

Mám novou selfie tyč, stáhla jsem si i na Windows phone Cameru 360, ale pořád nic.Víte někdo, jak teda funguje selfie tyč na Windows phone?
da ny: děkuju vám vážně mockrát, ale ptám se jestli to někdo ví a ne jestli to někdo neví.

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, nevím… ;)

Další odpovědi
anonym

s tou selfie tyčí si dělám v práci srandu. izolačkou připáskuju k násadě od koštěte, nastavím zpoždění a fotíme se. tyč nestála nic, nastavení rychlé a ještě se zasmějeme, jak je ten svět zvrácenej

JájsemRaibek

Vyprdni se na selfí tyč a udělej si snímek pomocí samospouště nebo řekni svýmu příteli ať tě vyfotí a naopak.
Tahat sebou nějakej klacek by se mi teda nechtělo.

jáára

Tak dej nominaci a je uzavřeno

mosoj

Stejně jako bába na koštěti.