popcorn

nevite jak mam nekomu poslat zpravu na twitteru kdyz tam neni?

ahoj udelala jsem si twitter a jeste mi to s nim moc nejde a chci nekomu poslat zpravu ale ten clovek tam neni mohli byste mi prosim vas nekdo poradit prdem dekuji

Odpovědi
terry

Když tam není, tak to asi není kam poslat.
Přece lze posílat někomu něco někam, jen když má nějakou adresu. A i twitter je jako taková adresa.
takže, když tam není, nemá adresu a není to kam poslat.
To je podobné, jako kdybys nebydlela – neměla adresu domú a někdo ti tam chtěl něco poslat.
Musíš mu to poslat tam, kde je registrovaný.