Avatar uživatele
dougie

Nevíte jak mám napsat proslov o tom co bych říkala když bych vyšla ze školy?

Něco jako Vážení.....a víc nevím co mám napsat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Děkuji svým pedagogům za trpělivost kterou se mnou po dobu mých studií na naší škole měli přivedli mne k úspěšnému ukončení studia na naší škole. Děkuji všem pracovníkům školy, že mi byli dobrým rádce a pomohli když jsem potřebovala jak radou, tak povzbuzením třeba i prostřednictvím úsměvu.
Děkuji všem svým kamarádům a spolužákům za příjemné chvíle které jsme spolu na škole prožili.
Máš v tom vše, a je to krátké. Možná bych tam dodal něco, že na sebe budete vzpomínat, a že se snad najde příležitost k setkání atd.
Slyšel jsem jednu studentku na promoci která děkovala jménem studentů své vysoké škole atd. Bylo to dlouhé malinko přes minutu a sklidila úspěch, protože měkdy méně znamená podstatně moc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

a koho chceš oslovovat?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Jak ho napsat?
Vžij se do situace, že z té školy fakt odcházíš. Bude to hodně emocí – úleva, že to máš za sebou, pocit „dospělosti“, ale na druhou stranu i možná smutek ze ztráty dětství, ztráta kamarádů a známýho místa (na který budeš mít spoustu vzpomínek), a možná i oblíbenejch učitelů…
… určitě by se našlo něco, co bys těm všem lidem a klidně i místům chtěla na rozloučenou říct.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek