dougie

Nevíte jak mám napsat proslov o tom co bych říkala když bych vyšla ze školy?

Něco jako Vážení.....a víc nevím co mám napsat

Nejlepší odpověď
venkovan

Děkuji svým pedagogům za trpělivost kterou se mnou po dobu mých studií na naší škole měli přivedli mne k úspěšnému ukončení studia na naší škole. Děkuji všem pracovníkům školy, že mi byli dobrým rádce a pomohli když jsem potřebovala jak radou, tak povzbuzením třeba i prostřednictvím úsměvu.
Děkuji všem svým kamarádům a spolužákům za příjemné chvíle které jsme spolu na škole prožili.
Máš v tom vše, a je to krátké. Možná bych tam dodal něco, že na sebe budete vzpomínat, a že se snad najde příležitost k setkání atd.
Slyšel jsem jednu studentku na promoci která děkovala jménem studentů své vysoké škole atd. Bylo to dlouhé malinko přes minutu a sklidila úspěch, protože měkdy méně znamená podstatně moc.

Další odpovědi
hanulka11

a koho chceš oslovovat?

Terryle

Jak ho napsat?
Vžij se do situace, že z té školy fakt odcházíš. Bude to hodně emocí – úleva, že to máš za sebou, pocit „dospělosti“, ale na druhou stranu i možná smutek ze ztráty dětství, ztráta kamarádů a známýho místa (na který budeš mít spoustu vzpomínek), a možná i oblíbenejch učitelů…
… určitě by se našlo něco, co bys těm všem lidem a klidně i místům chtěla na rozloučenou říct.