Vesmir27

nevíte jak jsou za sebou star treky (DĚJOVĚ)???

Vím že Enterprise je první.
A pls žádné skratky já se v tom neviznam.
A ještě jeden požadavek pls neplette mi tam filmy.

Odpovědi
bolak

Tady máš časovou linii všech sérií včetně filmů > http://farm6.sta­tic.flickr.com/5217/53­86637050_b0136c0c42_o­.png

Máš to úpně dole a v závorce je vždycky letopočet, ve kterým roce se to odehrává. V některejch sériálech jsou samozřejmě skoky do minulosti, to je tam myslím uvedeno taky a třeba Deep Space 9, Voyager a Next generation se prolínaj (v některejch dílech dokonce hrajou stejný postavy), takže to přesně nejde určit.