LuK4S3k CZ

Nevíte jak jsem jmenoval jeden díl simpsonových kde si homer koupil knízky o vyrábění různých věcí a udělal jsi z nich..

Nevíte jak jsem jmenoval jeden díl simpsonových kde si homer koupil knízky o vyrábění různých věcí a udělal jsi z nich podložku na nohy a doma se něco pokazilo a marge to opravila a pak chtěla tak pracovat ale nechtěly aby jim to dělala žena a homer to jakože dělal ale za něj to dělala marger a pak se pohádaly protože se tím homer chlubil a nechal jsi udělat tričko práce všeho druhu atd.

Nejlepší odpověď
bolak

Kladivo na homera > http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kla­divo_na_Homera