bolak

Nevíte jak je to s Yaroslavlí?

Nemáte někdo novější informace jak to bude s týmem Lokomotiv Yaroslavl dál?

Buduje se nový kádr?
Budou ještě letos vůbec hrát, nebo je příští rok čeká nižší liga?
Doplňuji:
Iskandar: Dík. Dáš mi odkaz na nějakou stránku kde se o tom dá sehnat více informací?

Nejlepší odpověď
Iskandar

Jaroslavľ nemá prakticky žádné hráče. Zve si je z „béčka“, nižších lig a týmů, kde jsou hráči, kteří jsou nějak s Lokomotivem spjatí. To potrvá dlouho, tento rok Jaroslavľ nenastoupí. Po tragédii se změnil název poháru ruské extraligy z Gagarinova poháru (hokejista) na Pohár Lokomotivu. Jinak stát ho bude finančně podporovat.
Doplňuji:
bolak: netuším, kde bys to sehnal česky. Umím jazyky a mám satelitní TV, tak se dívám střídavě na Euronews, Vesti (ruské zpravodajství), CNN atd. Tam toho bylo plno a nedochází k disinformaci, protože to mám ověřené z několika zdrojů. Jinak, také mě ta tragédie nenechala klidného.

Další odpovědi
anonym

Koukala jsem na nemecke stranky a neco jsem dala do prekladace … Vedení Kontinentální hokejové ligy, liga byla den po nehodě, nejprve oznámil, že utkání bude ukončeno až do odvolání.Sezony byl tedy odložen na dobu neurčitou. [12] Brzy po začátku sezony na 12. Září ukončen [13]. Kubok Otkrytija, jehož Austragungstag stalo na nehodě, byl přejmenován v Kubok Lokomotiwa [14].
Rekonstrukce týmu (od roku 2011) [Edit]
I když klub ztratil téměř celý jeho tým ve srážce, prezident KHL Vjačeslav Fetissow oznámil 8 Září, že dne 11. Září, se členy nového týmu budou prezentovány. [15] Tři dny po katastrofě tým prezident Jurij Jakovlev oznámil, že KHL klub 2011/12 sezony ze hry odhaluje. [16] Nicméně, nově se tvořil tým od prosince 2011 do přestavba na subprime Wysschaja hokejové ligy a soutěžit se nastaví automaticky pro play-off [17].
Základní část [Edit]