Sail

Nevíte jak je to s cenami vstupného ve Francouzských muzeích?

Dobrý den.
Za pár dní odlétám do Francie… a jelikož bych chtěla pochodit nějaké památky a muzea, nevím jak je to tam se vstupy. Samozřejmě, hledala jsem i na internetu a zašla do pár cestovek. Každopádně se mi dostalo nesčetných odpovědí a problém je, že každý říká něco jiného.
Nemáte někdo nějaké zkušenosti jak to tam chodí?
Předem děkuji :)
Doplňuji:
platí se, neplatí se?

Nejlepší odpověď
annas

Hledala jsem na francouzských stránkách muzeí. V každém muzeu je to jinak, někde je vstupné zdarma pro studenty do 18 či 19 let, dospělí pak platí 4 nebo 6,5 Euro. Nebo pro hosty ze zemí EU zdarma n mají snížené vstupné. Nebo zdarma v určitý den či dobu atd.

Je lepší prověřit ceny v konkrétním muzeu.