Wnaty

Nevíte jak a čím se dá vyčisti plastická guma? (ta měkká) Existuje na to nějaký roztok?

Potřebuji vyčisti svou plastickou gumu, které je uplně šedá od neustálého gumování :). Prosím poraďte jak… nejde si vyrobit nějaký roztok?

Odpovědi
anonym

Kup si novou…
Od neustálého gumování jsou ve hmotě gumy zaneseny částečky tuhy a papíru (staly se součástí její hmoty) – takže žádné vyčištění povrchu nepomůže.

Rin Okumura

Jedině mačkat v ruce. Do určité doby to funguje.
Pokud už to nejde, začni je mačkat pod horkou vodou. Do značné míry je vyčistíš a případně i můžeš spojit malé kousky do velké.