Klarisa

Nevíte co znamená tento sen?

Už zase se mi zdálo,že jsem na hřbitově,že vidím náhrobky a lidi v černém,nevíte co to znamená?Už se začínám tak trochu být jestli se to netýká mě,že třeba umřu.Také jsem na tom hřbitově viděla krabici s knihami,které jsem přebírala a chtělajsem je odnést,ale neměla jsem na to vozík ani auto.Také jsem viděla samé stromy,které mi bránily ve výhledu,byla jsem jakoby schovaná nahřbitově,ale viděla přesto lidi chodící na pohřeb svým blízkým,vím,že byl jeden pohřeb za druhým.

Nejlepší odpověď
anonym

Mila Klariso,mate tezky zivot,trapi Vas nemoc,doma s detmi to neni podle Vasich predstav a toto vse Vas pronasleduje.Je to vse ve Vasich rukou jak nalozit s trapenim.Musite byt k sobe dusledna,deti ktere jsou uz skoro dospele donutit k priprave jejich samostatnosti,od financi po uctu k Vam a to nemilosrdne(napsala jste dost temat na Vase souzeni s detmi),dale se zamerit na Vasi nemoc,ktera Vas suzuje-a to tak,ze to bude stuj co stuj lepsi a nepodavat se ji.Skuste si obratit zivot na ruby a detem dejte na jevo svou neochotu jim slouzit(aspon na cas)z duvodu-ze se chcete uzdravit.Potre­bujete z techto starosti utect a je moznost neco pro sebe udelat,lazne,re­kreace treba na tyden,jen pro Vas na vycisteni od zlych myslenek.Spatne sny jsou odraz Vasi situace,i kdyz se Vam zdaji,tak je potlacte a nepripoustejte si je do myslenek.S poz­dravem a vzchopte se-drzim palce.

Další odpovědi
anonym

Hlavně žádnou mystiku.
Zkuste,je to jednoduché,zadat do prohl. „Snář“.
Tam se můžete „vyřádit“.Jsou tam výklady snů,dokonce „in line“ – spousta věcí.
Doplňuji:
Pardon,nějak mně nedošla vaše situace,přesně­ji,neznal jsem ji.
Mozek, kromě jiného,dělá ve spánku „očistu“.
A semele dohromady věci, které se dávají za bdělého stavu do souvislostí,které neexistují.
A potom se tomu přikládá význam.
A tak se mi zdá vcelku logické a normální,pocho­pitelné,že se vám zdají sny takové,jaké se vám zdají.

rynek878

Klariso,
někdy se celodenní i třeba týdenní veškeré myšlenky nakumulují do takto těžko vysvětlitelného snu.Je jasné,že v tom určitě hraje i svou roli vaše nemoc,ale věřte tomu byl to jenom sen,mně když se něco ošklivého zdá,tak když se probudím jenom řeknu „fuj to byl ale sen“,tak to prosím tak berte.
více diskuse:

kokoťenko

Nemalujte čerta na zeď,zase nemůžete věřit všem snům…

kupkina

Nesouvisí to nějak s tvými zálibami?

Omlouvám se, neznám historii zdejších jedinců, takže má odpověď je nevhodná a klidně může být smazána.

kropitko

Kupkino příště než něco napíšete,tak laskavě přemýšlejte. Mě to doporučujete a sama jak vidno ,s tím máte větší problémy ,zdá se mi než já.

RE: Už magořím !
Skláním se, tleskám, dvě chyby. Katastrofa to jistě není, běh dějin to neobrátí, ale kdo neumí myslet během psaní, často neumí myslet ani před ním. O typografických konvencích se ani nezmiňuju, to by bylo mlácení prázdné slámy.

Tohle je vaše reakce v diskuzi u mé otázky…proč něco doporučujete a sama to neděláte.

rynek878

Ptám se Vás,nezdá se Vám všem,že to co zde napsala „Kupkina“,zavání lidským HYENISMEM?

anonym

Tezko rict-ze by mela Kupkina-Klarisu za carodejku?Kaz­dopadne se zeptala bez vysvetleni zaliby,tak ze spatne to podala.