ixpektix

nevíte co znamená rippování obsahu DVD Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já vím co to je rýpání na dvd. Pak už to nechce hrát.

Další odpovědi
panenka

Rippování obsahu Dvd znamená převádění,vytváření více zde v odkaze

Zdroj: http://jech.web­z.cz/dvdrip1.php

takhlene

já vím co je rýpání do hnoje a taky to nehraje,stačejí mi dva palce.

Michal Kole

Převod obsahu filmového DVD i rozkouskovaného do kapitol do jednoho souboru většinou AVI, divx (pro modernější blu-ray se používá kontejner mkv) pro většinou nelegální distribuci na netu na server typu uloz.to nebo rapidshare.com.