JájsemRaibek

Nevíte, co značí symboly na řadicí páce čtyřkolky?

Je tam znak N, to je jasný neutrál. Pak R, to je taky jasný (raketa) :DD zpátečka a pak tam je dopředná rychlost označená písmenem H a písmenem L. Při zkoušce není znát rozdíl mezi dopřednou rychlostí H a rychlostí L.
Nevíte co ta písmena značí a jak se to projeví při jízdě?

Nejlepší odpověď
autacek

L a H je nastavení převodovky, něco jako rychlost 1 a 2. Rozdíl bys zaznamenal až při zatížení ve větší síle naproti tomu ve větších rychlostech, že by to jelo pomaleji a víc řvalo.

Další odpovědi
aliendrone

No, to je zpřevodování HIGH/LOW (silnice/terén) mě z první napadá. L by mělo mít větší sílu, H zase max. rychlost. Ale když to nemá střechu, tak to není pro mě, tudíž nemůžu to potvrdit s jistotou… ;) :)