jirka F

Nevíte, co to znamená, když se po spuštění počítače objeví na ploše nápis: Provedení funkce library exe se nezdařilo ?

a když to zavřu tak mě nejde vůbec pohybovat chvíli ukazatelem myši a objeví se ukazatel čekejte prosím a rozběhne se to až za 25 minut tak se chci zeptat jestli nemám v počítači vir

předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

Máš nějaký antivir?

Projeď si počítač on-line scannerem ( http://www.eset­.com/cz/online-scanner/ ) a uvidíš…
Ale osobně se domnívám, že máš něčím nakoplou (co´s instaloval nebo odinstaloval?) instanci Win, zazálohuj si data (nemáš-li) a spusť z Recovery Repair…
😉

Další odpovědi
arygnoc

existuje viac programov (registračný program knižníc dll), ktoré obsahujú tento súbor (včítane virtuálneho servera apache, asp.net, visual++, …)

z vášho dotazu nie je zrejmé, ktorý z nich spôsobuje problémy.

doporučenie:
odinštalovať server a urobiť novú inštaláciu.

😉

KARI05

Proste ti blbne počítač nenacte se ti

Löwe

Omylem označeno.