jirka F

Nevíte, co to znamená, když chci odeslat email, že se mně objeví, že zpráva neobsahuje žádného validního adresáta?

Chci někomu (z nemocnice) odeslat e-mail a i jsem zadal zprávnou adresu a zobrazilo se mě tam nejdřív undefined a potom tamto tak se chci zeptat jak to mám teda odeslat ten email?!

Nejlepší odpověď
Dochy

emailovou adresu pises rucne nebo kopirujes? Pokud to kopirujes odnekud, muze se s kopirovanym textem prenest i nejaky „bordel“ (formatovaci znaky, zbytky odkazu apod…). Dej „vlozit-jako prosty text“, nebo to vloz nejdriv do poznamkovaho bloku a pak odtud znovu nakopiruj…

(Predpokladam ze vis jak ma vypadat emailova adresa a opravdu ta co vkladas vypada dobre…)

Další odpovědi
Adula.57

Teď se mi stalo to stejný. Bylo to tam napsaný, ale psalo mi to, že tam nic není. Pomohlo mi, když jsem ten email (email adresáta) napsala někam jinam, zkopírovala ho a vložila do tý kolonky. Nevím čim to bylo, ale asi po dvou dnech to zase fungovalo.