iceT

Nevíte co to udělá?

Naložila jsem tvarůžky podle receptu s cibulí a kořením do piva-po vrstvách cibule a tvarůžek jsem sklenici zalila pivem a zavřela.Sklenici jsem uložila do lednice a protože se mi zdálo,že to trvá dlouho (4 dny),vyndala jsem ji a dala za okno.Obsah změnil strukturu a přemýšlím,jestli to už bude hotové,nikdy jsem to totiž nedělala.Co to udělá až to otevřu?
Doplňuji:
Lidičky,tak to je síla,otevřela jsem to na balkoně.Ale ta dobrota…jen jsem to asi přehnala s feferonkama.:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

tím , že jsi to dala urychlit za okno, tvarůžky se mírně rozložily, ale na chuti to neubere, směle do nich .A k tomu jedno vychlazené
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/111­91/nadap061429592­430232.jpg

Další odpovědi
tom004

Z vlastní zkušenosti doporučuji,sklenici otevřít u vody,nebo v dobře utěsněné pláštěnce.Hotový budou,dobrý určitě,ale při otevřevní,to bývá „granát“.„Voněl“ jsem,ještě pár dnů.A mohl jsem se mýt,čímkoliv. Dobrou chuť. 🙂

dědapetr

Vložit do igelitky a otevřít opatrně,tak zachráníte sebe i obsah.Dobrou­ chuť.

anonym

Chudaci sousedi. 🙂 -iv-

žolik

Tak tohle je vynikající na topinkách.

Zdroj: žolík

venkovan

Syrečky v ledničce špatně zrají. takže je dobře, že byly vyndány.
A okolí ať si trhne – pořád lepší syrečky než automobilový provoz.

tatanka

Přijedu!!!

iceT

Tak jestli ještě můžu přispět,tak jsem vyzkoušela ještě jeden recept,pro změnu v oleji,a ten teda abslutně „nesmrdí“ a chutná jako delikateska-ovšem jak pro jak pro koho,že,tvargle leckdo nemusí a ten borůvkový koláč také jistě není k zahození…

tom004

Jinak to ani dopadnout nemohlo.Je to jasný.Zítra,budou ve sklenici. :))

hanulka11

mňááááááám to bych si dala

hanulka11

a já tu krájím borůvkový koláč