vivatis2-

Nevíte co to může být?

Zítra stim du k doktorovi, ale chci vědět jestli si to někdo typne správně!Jedna bradavka na prsu je tvrdá a když se zmáčkne tak to bolí.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja jen doufam , ze nebudes chodit s kazdym tvrdnutim k lekari !
Pardon ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
anonym

U mě to je obrácené.Jedna bradavka je měkká a když ji zmáčknu,tak to nebolí! 😁

anonym

Milý vivatis2-, jsi tu už od května.
Za tu dobu bys už možná dokázal vyčíst v kodexu, že otázky tohoto druhu nepatří sem, ale do deníčku pubescentů.

Berušinka

Třeba se moc zkoumáš nebo sis „něco“ udělal sám =D

žolik

Já bych tipovala na hormony,dělají paseku,nic závažného.

Zdroj: žolík

tom004

Tipovat na své zdraví,mi přijde,slušně řečeno,nestan­dartní.Život není loterie.

venkovan

Podle fotky soudím, že by to mohl být vývoj těla. Ale je dobře, že k lékaři jdeš, protože tam může být i zánět.
Popravdě jako dospěláci si z toho děláme trochu srandu, ale kdyby nás podobná záležitost potkala v době dospívání, tak bychom nenašli ani odvahu jít se zeptat k lékaři. A kdyby za námi přišlo s podobným dotazem vlastní dítě či dítě z nejbližšího okruhu rodiny, hnali bychom ho k lékaři sami.
Takže lepší dvakrát k lékaři zbytečně, než to jednou prošvihnout.

Galax

Znám to :) je to ale nepříjemné třeba i na tričku nebo tak…ale vždy to zmizí