Avatar uživatele
iceT

Nevíte co to mohlo způsobit?

Dvakrát za 20 minut se mi sám od sebe vypnul ntb,bez zjevné příčiny,vybitý není,při opětovném zapnutí naskočilo okno o certifikátech­.Děkuji.
Doplňuji:
To přehřátí je možné,i když mám větrací podložku,zrovna nebyla v chodu,a stalo se to při hraní jedné hry,kterou jsem hrála už xkrát před tím,ale nikdy to neudělalo.Přestala jsem hrát a zatím funguje normálně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, anonym, Marunka2 před 4748 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Možná, že jste chytil nějakého prevíta. Vzpomeňte si, co jste za poslední dobu instaloval. Vraťte systém o několik dní zpátky a zkontrolujte ho na přítomnost virů.
Doplňuji:
Přehřívání je také možné, co by ale znamenala ta hláška o certifikátech? K každém případě se dají teploty zkontrolovat snadno v BIOSu, pomocí HD Tune nebo jiného programu. Pro potvrzení by nebylo od věci to také zkontrolovat.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Pozor na větrací otvory, ať jsou volné!! Pak bych postupoval jak uvádí Hlada, ale navíc bych se vrátil ještě k dalším činnostem těsně před závadou (čištění registrů, konfigurace, atd.) a zkusil obnovit vytvořené zálohy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nepřehřívá se?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek