StreeHonzák

Nevíte co to je ? ?

ale ne retko tam nejdou prehravat filmy když se stahujou takporadte viz tady

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=kmpla­yer&g[oz]=2.9­.4.1436&g[up]=­Beta

Nejlepší odpověď
Retko

No KMPlayer je nejlepsi prehravac snad vubec. Kdyz se kouknes kolik lidi ho pouziva, tak je to videt. Jinak ja kdyz stahuju pres torrenty a uz mam neco z filmu stazeno, tak si to muzu prehrat, ale torrenty stahujou po castech z celeho celku, a ne od zacatku, cili to ze mas 90% neznamena ze to prehraje v pohodne do 90% filmu, ale ipresto se to da spustit, a program ti bude prehravat film, a az narazi na cast co neni stazena, tak ve vetsine pripadu preskoci dal. Nekdy se ale sekne :) Vcera jsem to zase pouzival i nedotazeneho filmu. Zase je to rozdil od windows media playeru, ktery to vubec nedovoli, dokud film nema 100%

Další odpovědi
kenyrts

StrongDC++ slouží ke sdílení materiálu, který není chráněn autorským zákonem! Autor programu nenese žádnou odpovědnost za to, jak bude program využíván uživateli.

Pokud budete stahovat přes tento program P2P,pak není žadný problém si v něm nastavit na náhled toho co máte stažené jakýkoliv program,který máte v PC na přehrávání filmů,jinak to půjde asi těžko,těžko!!!!!!!!