bolak

Nevíte co to bylo za otázku…

…jak sem tam do diskuze posílal odkaz na to video, kde se rvali a tahaly za vlasy ty dvě černošky? Nemůžu to najít.

Hádám že to bylo tak před pů rokem a v diskuzi odpovídala -iv-, nic víc už si nepamatuju, tak kdyby někdo vědět, alespoň třeba pár klíčovejch slov, kdo na ni ještě odpovídal, otázku zakládal nebo jaký bylo téma, všechno pomůže. Nevím proč ale když tápu v paměti, pořád se mi v souvislosti s tou otázkou vybavuje slepice…

Odpovědi
iceT

Já sice neodpovídala,ale video jsem viděla a pamatuju si,že pro přehrání jsem se musela přihlásit,jinak to nešlo.

anonym

a ona je nejaka diskuze, v ktere ja neodpovidam ? :)
.. to bylo neco s cikanama ? jak stali chlapi dokolecka a ty zensky se tam rezali ? ..
ale vzpomenout si ? to po me nemuzete chtit .. :( na to moje bunky nestaci ..:(

  • iv-

bolak

jen nepindej, zapoj všechny svý tři buňky a koukej něco vymyslet 🙂