Lukáš Rusek

Nevíte, co mám zmáčknout?

Šel jsem se vysprchovat a pak přijdu k PC a vidím to co je na screenshotu. Nevíte co mám dát? Bojím se že když to dám něco mi to rozladí. A je to focené z Discordu.

Nejlepší odpověď
led

Objavilo sa vám nové vystupné audiozariadenie NVIDIA High Definition Audio. a pýta sa, či máte prepnúť na toto zariadenie.
Nepíšete, či váš počítač toto zariadenie obsahuje.
Pozrite sa, čo máte pripojené v audiovýstupe, prípadne pozrite v zozname zariadení, či toto zariadenie váš počítač má zabudované.

Další odpovědi
jáára

No tak nVidia se naučily zvuk přes HDMI. Asi bych to potvrdil, ale jestli to nechceš používat (monitor nemá reproduktory), tak prostě budeš fungovat jako doposud.
Nevidím problém.
Zdar!

led

Ak posielate signál cez HDMI do TV prepnite na nové zariadenie. Ale pozor, každý zvuk z počítača pôjde potom cez zapnutý TV cez HDMI.