alik360

Nevíte co jsou tyhle 2 filmy?

1.Jde o pohádku. Začínající narozením Prince přijdou tam kmotřičky a říkají mu že bude skvělý atd. a že spojí dvě království ne válkou, ale sňatkem s princeznou co se narodí za 2 roky pak je tam jak ji má poprvé vidět ji je asi tak cca.6 a pak je svatba kde ukradnou kmotřičkám hodinky pro cestování časem a chtějí změnit minulost aby se nemuseli brát.

2.Začíná to chudým a bohatým klukem kteří vypadají stejně prohodí si asi na týden životy a pak zjistí že se jim jejich život vlastně líbí. A ještě je tam že se ten bohatej zamiluje do jedny holky z třídy toho druhýho.

Odpovědi
marci1

Vím o jednom. 🙂

1. „Jak si nevzít princeznu“ 2021
https://www.fdb­.cz/film/jak-si-nevzit-princeznu/187138