alik360

Nevíte co je to za seriál?

Neví někdo náhodou jméno tohoto seriálu? Celé to začíná tím že se narodí asi tak 30 dětí bez toho aby ty matky byly předtím těhotné. A jakému si boháči se mu povede jich adoptovat sedm všichni mají nadpřirozené schopnosti ale jednomu z nich tvrdí že žádné nemá kvůli tomu že z nich má nejsilnější schopnosti. 1.díl se odehrává když už jsou dospělí kdy se za se poletech sejdou kvůli smrti jejich „otce“. Před leti zmizelo 7 dítě v čase. A náhle vypadne z portálu jako dvanácti letý.

Odpovědi
seraphico

Umbrella Academy.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/268025-umbrella-academy/prehled/