Avatar uživatele
paulii

Nevite co delat kdyz mi vrci vetrak U notebooku?

Chtel bych vas poprosit o radu mam notebook acer aspire 5755G. Pred par dny jsem defragmentoval (i optimalizoval) disk pomoci programu smart defrag 2. Obcas mi notebook vrcel ale ne tak moc. Mohla by na to mit vliv ta optimalizace nebo je to v nastaveni a nebo je to mechanicky problem? Notebook je jeste v zaruce ale byl bych rad kdyby do opravy nemusel. Co jsem se docetl melo by pomoct vyfoukani kompresorem ale nevim co je na tom pravda. Budu rad za vsechny rady co mi date dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud je v záruce, reklamuj jej – žádné servisní ´zásahy´ nedělej (mohli by ti zbytečně neuznat záruku).
Defragmentace v žádném případě nemá na provoz ventilátoru vliv – jde (pravděpodobně) o závadu, kterou vyřeší jen jeho výměna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ne …defragmentace na to vliv fakt nema …spis jde o mechaniclke opotrebovani …
uz jsem tento problem taky resil a dokonce zdarne vyresil …
Avsak ma rada by ti byla k nicemu protoze mas motas jeste v zaruce …:D rada tedi zni reklamace …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Dones ho do servisu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aless

Nezasahovat, maximálně lehce vysavačem, ne dovnitř, ale ven hlavně. Jinak ale čištění Vám provedou vkdekoli, kde mají servis za pár stokorun avyplatí se. Včetně klávesnice, chladičů procesorů a podobně. Může jít i o mech. závadu. V záruce vždy nejdříd do servisu, zvláště u noťasu, jinak po zásahu je neplatná záruka a je pak většinou na odpis, protože díly jsou drahé. A nálklady naopravu šílené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek