ReHu

Nevíte, co dělal ministr Kocourek před tím, než se stal ministrem?

Jen mě tak napadlo, kolik a jak dlouho měl průměrný příjem, aby stihl naspořit 16 mega, které chtěl „zatajit manželce“.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ministr průmyslu a obchodu (ODS), bývalý poslanec, ekonom. Vystudoval ekonomiku a řízení na Českém vysokém učení technickém v Praze. V roce 1992 byl za ODS zvolen členem Federálního shromáždění. V období let 1992–1997 pařil k poradcům tehdejšího premiéra Václava Klause. Během procesu ekonomické transformace a privatizace figuroval ve statutárních orgánech řady státních a polostátních podniků (Česká spořitelna, UNIPETROL aj.). Mezi roky 1997–2005 byl členem prezidia Pozemkového fondu. V letech 1998–2006 byl poslancem Sněmovny, kde dlohodobě zastával funkci místopředsedy rozpočtového výboru. V období let 2006–2010 byl předsedou dozorčí rady ČEZ. Od roku 2006 podniká v oblasti ekonomického poradenství. Dlouhodobě je aktivní v několika neziskových organizacích, k nimž patří i Nadační fond Václava Klause. V roce 2010 se stal ministrem průmyslu a obchodu Nečasovy vlády.

Zdroj: http://www.na­sipolitici.cz/cs/po­litik/1466-martin-kocourek

Další odpovědi
Jikra

Vypadá to že hrabal miliony v dozorčích radách aby se potom mohl stát ministrem.

suaeda

Odpovím lakonicky.
S penězi je to jako s energií, nebo látkami vstupující do chemické reakce. Jak energie tak látky v chemické reakci se nemůžou ztratit a ani se najednou objevit.
Zkrátka a jednoduše „zákon o zachování hmoty a energie“ platí i zde. Víme výslednou pravou stranu rovnice (kolik peněz) a levou stranu (kde se vzaly) lze dohledat na internetu.

Tom20

Škrábal se v prdeli jako všichni politici,buzeroval obyčejný lidi,no tím se dostal nahoru a pak za všechnu svojí píli v různých lobby projektech sklidil ty miliony.