ANONYMKA-248

Nevíte co bych měla koupit mé kamarádce?

její 12 let a má ráda jakoukoliv věc co zaujme každého na první pohled její nejoblíbenější barva je fialová..

Nejlepší odpověď
ReHu

Tak nějakou fialovou hloupost.
Třeba fialové mýdlo nebo fialového plyšáka na batoh.

Další odpovědi
venkovan

Reflexní nášivku, pásek na rukáv či nohu, přívěsek na oblek, na tašku apod. Třeba bude i ve fialové barvě, ale v tomto případě bych barvu moc neřešil.
Ani se neumíš představit, jak řidičům taková reflexní blbinka večer pomůže aby včas viděli osobu u kraje chodníku, cesty apod.
A kup si i pro sebe. Na internetu jsou obchůdky které je prodávají,stačí si jen vyhledat.