JájsemRaibek

Nevíte co by to mohlo být a k čemu se to používá?

Je to z plastu, je to cca 0,5cm silné. Na fotce je jen odřezek, ale jinak je to větší plát-deska.

K čemu se to používá, jak se to jmenuje?

Děkuji všem, zastávky atd. to opravdu není, tam se používá cca od 1cm a více tzv. makrolon. Už jsem to zjistil a s největší pravděpodobností to je podložka pod plovoucí podlahy.
https://www.bau­max.cz/vrobek/po­dlozka-pod-plovouci-podlahy-mercado-matt-3mm-5m2,20687.html
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

To bude něco podobného jako: https://www.mul­tiplast.cz/eshop/des­ky-pro-reklamu-25/polypropylenove-desky-akyprint-581?colorId=646&di­mId=1323&dim2Id=6708&ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=S_Zbo­zi_Search_Pro­ducts&utm_con­tent=Eshop Už jsem to taky viděl, ale nevzpomínám si, na co se to používá. Snad jako slabší tepelná či hluková izolace nebo na vyztužení obalů (krabic).

Další odpovědi
elkon

Vypadá to jako polykarbonát. Občas se používal třeba na vyplnění rámů čekáren veřejné dopravy.

ten který je

Může to být nějaký díl plastové přepážky.Přepážka může oddělovat nějaký prostor.Také to může být plastový kryt zakrývající nějaké technologické zařízení.Možná je to ono:https://www.gut­tashop.cz/poly­karbonatova-deska-guttagliss-dual-box-10-mm-(vyprodej)-.7880/?vid=15891&ut­m_source=google&ut­m_medium=sear­ch&utm_campaig­n=nakupy&gclid=Cjw­KCAjwiLGGBhAqE­iwAgq3q_taJZJES­l3teluYmVpWcRE­cUDfU5r02Cjqy­oGPD97tAZvRgeD­SdDaxoCJWkQAv­D_BwE

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JájsemRaibek

Ne, makrolon to není. Je to menší-slabší, neprůhledné a možná se to dá smotat. Přijde mi to jako nějaká izolace pod podlahu nebo tak něco.

Dochy

Osobně si myslím, že s tím odkazem ses sekl. Odkaz je na desky s extrudovaného polystyrenu – tzn bublinky, ne dutinky.
Podle mně to cos vyfotil není vhodné do podlah. Dá se to použít jako konstrukční materiál pro nenáročné podmínky. Viděl jsem to (spíše podobné ale silnější desky) myslím i použít jako stěny jednoduchého pařeniště.