Pavlina.K

Nevíte co by to mohl být za seriál?

Nevím kolik mi tehdy bylo asi 7–9 let a v televizi běžel takový kriminální seriál. Byl jeden hlavní, který vyl ve své kanceláři (a vím že měl knírek) a potom vždycky dav vyšetřovatelé (dohromady 4 ale v jednom dílu vždycky jenom dva kluk a holka a vím že jedna z nich se jmenovala Sandra). Seriál spočíval v tom, že si ty vyšetřovatele někdo najmul a oni to vyšetřovaly. Potom na konci každého dílu bylo napsané jak to dopadlo (např. kdo byl obviněn, kolik dostal let atd.) ještě vím, že to mělo být podle skutečných událostí. Dávali to buď na nově nebo na primě,. Prosím o pomoc děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Lenssen & spol…
http://www.csfd­.cz/film/222244-lenssen-spol/
😉
___

…„který vyl ve své kanceláři“.. – pokud skutečně „vyl“, ještě by to mohl být Komisař Rex…
;-D

Další odpovědi
setapouch

„Nevím kolik mi tehdy bylo asi 7–9 let“ – tomu říkám naprosto přesné určení roku. Hádej, který rok byl, když mi bylo dvacet?