Sanatraxx

Nevíte co by mi mohlo být ?

Dnes ráno jsem se probudila a bolelo mně v krku. Bolest neustávala a řekla bych že se spíš zhoršovala. Bolest je nejhorší když polykám jídlo. To pak jde bolest až k uším. Je mi hodně špatně od žaludku. Už jsem jednou zvracela a mám pocit že ještě budu. Po ránu mi byla zima i když sem se přikrila čtyřma dekama , cože trvalo jen chvíli , pak zima přestala. A ještě k tomu ám ucpaný nos =( … nevíte co by to mohlo být ???

Nejlepší odpověď
Damiana

Vypadá to na angínu. Přesně takové příznaky, jaké popisuješ při ní mívám já. Koukej mazat k doktorovi, nejspíš dostaneš antibiotika.

Další odpovědi
quentos

kromě antibiotik Vám hodně uleví zábaly na krk z cibule. Člověk sice po tom nelibě voní, ale je to k nezaplacení.