MrnousakCZE

Nevinné lži Hra = pitomost?

Souhlasíte se mnou že tenhle díl je naprostá pitomost, že nic takového neexistuje a to že lidi kyberšikanu furt přiřazují k online MMORPG hrám je naprostá pitomost???

Odpovědi
Funna

proč by to byla naprostá pitomost…zase až tak přitažené za vlasy mi to nepřipadá…já tyhle hry nehraju, ale stačí se podívat do odkazu http://bonusweb­.idnes.cz/age-of-conan-bude-od-leta-zdarma-dzl-/Zurnal.aspx?c=A110525­_143922_bw-zurnal-pc_osk a přečíst si diskuzi…zvlášť příspěvek od Mlaw…a to se baví jen o brázku na stránkách, by mě zajímalo, co by dělal u „živé“ hry…a králičí nora by byl určitě dost dobrý byznys, takže nevím, proč by nemohla existovat…že jsi na takovou hru ještě nenarazil, neznamená, že neexistuje…a nebo brzy nevznikne…