Avatar uživatele
anonym

NEVÍM SI RADY

DOBRÝ DEN.JAK POSTUPOVAT KDYŽ DUM KTERY JSEM S TAVEL Z MANŽELČINYMI RODIČI MI NEPATŘÍ A NAOPAK BYL NAPSAN NA JEJÍHO BRATRA COŽ JSEM SE DOZVEDEL PŘED NĚKOLIKA DNY .A KE VŠEMU KDYŽ JSEM PŘIŠEL Z PRACE DOMU MI BYLO ŘEČENO ŽE UŽ TAM NEBYDLÍM.CO DELAT?MAME 3 MALE DETI VE VEKU 1.5.A 10LET MUSEL JSEM NA RYCHLO KOUPIT DUM A CHTEL BYCH DETI DO SVE PEČE JAK POSTUPOVAT .AJAKYM ZPUSOBEM SE BRANIT ABY MI VRATILI VECI KTERE JSEM DO DOMU INVESTOVAL NEVIM SI RADY BEHEM PAR DNÍ SEMI SE MI ZMENIL CELÍ ŽIVOT PO 12LETECH MANŽELSTVÍ VÍM DETI POTŘEBUJÍ OBA RODIČE ALE CO MAM DELAT

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Toto je opravdu záležitost pro právníka, nebo pro „Občanskou právní poradnu“, kde dokonce poradí i zadarmo. Kupodivu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tata

Anonime, to co jsi nám zdělil je k dostatečné odpovědi málo. V první řadě s jakým majetkem jsi vstupoval do manželství, máš na to nějaký doklad, třeba předmanželskou smlouvu. Pokud nemáš žádný doklad je nutno předpokládat že jsi do manželství přišel s holím zadkem. Pokud jsi se podílel na rekonstrukci, máš nějaké účty za nakoupený materiál, máš nějak dokladováno kolik hodin jsi odpracoval, nebo je někdo kdo by ti dosvědčil jaký podíl na rekonstrukci jsi měl? Pokud je nemáš tak se můžeš jít klouzat. Dost těžko prokážeš, že z tvého platu byla rekonstrukce financována, protože na jeden plat utáhnout rodinu není žádná sranda. To vše musíš brát v potaz, zhodnotit své šance abys nebyl zklamán až ti právník řekne, že nemáš naději. Potom zajít k právníkovy a vše mu detailně popsat a nic nezamlčet, nepřekrucovat a hlavně z drbů a pomluv nedělat hlavní argumenty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

to je na mašli!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Jediné řešení pohledat všechny dostupné doklady ,pravník, případné svědectví sousedů.
Stalo se mi něco podobného, manželka si našla přítele a já přišel o všechno o byt zařízení děti.Nakonec chodil i v mém obleku.
Držím palec, mně pomohlo najít si cíl toužil jsem po chalupě, než jsem na ní našetřil opravil děti dorostly jezdí tam na prázdniny.

před 5010 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek