Thor841

Nevím název hororu – Hledám

Ahoj všem, hledám horor. Měl jsem za to, že se jmenuje DEAD, ale asi to nebude celé, protože jsem podle tohoto názvu nenašel. Bylo to někde z Afriky, černoch myslím s bělochem. Byl to super film a rád bych se podíval ještě jednou. Nebyl dabovám, pouze s titulky. Tipnul bych rok natočení cca 2010 – 2012. Pomůže někdo?

Odpovědi
Kamionak09

A o cem ten horor byl?Hororu znam dost ale takhle vubec nevim.

Thor841

Prostě ten černoch byl voják. Nepřežil, to vím jistě. Ten běloch ano, ale končilo to v nějaké pevnosti a zombie se probourali a byl konec. Začínalo to na poušti. Nebylo to dabované.