mTW

Nevím název filmu, ale znám jeho obsah. Pomůžete mi prosím?

Tento film jsem viděl už dávno, tak nevím zda si to pamatuji zcela dobře, může se to drobně lišit. Jedná se o film, kde hlavní hrdina (muž), hledá na svém pozemku naleziště ropy, nikdo mu nevěří, že zde nějaká ropa je. O kousek dál jeho pozemku už těží jeden bohatý majitel tohoto pozemku, ale ten se mu vysmívá, že všechna ropa je na jeho pozemku, až jednoho dne hlavní postava toto naleziště najde, stane se z něho boháč, to je vše co si pamatuji. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
L.G.

Tady bych i rád pomohl, to je dotaz, který snad i musí hřát samotného tazatele, dějově mi to krom děsivosti realitou i něco připomíná z filmové produkce, ale upřímně si na tohle zrovna nemůžu vzpomenout… Rád bych, ale tohle nevylovím z hlavy, pokud by snad zůstal nezodpovězená, vrátím se s vědomostí, až ji mít budu, jako že fakt, ne sranda👍.

autacek

Tak to by mohl být Dallas.

Tomáš Jersák

https://www.csfd­.cz/film/226771-az-na-krev/prehled/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mTW

Děkuji za odpověď, ale nebyl to seriál, ale film