KosuPe

Nevím název filmu..

Nevíte jak se jmenuje film, který je o románku mezi učitelkou a jejím žákem? Pamatuji si, že ona je vdaná, ale nakonec otěhotní s tím žákem a její manžel jí bude nutit, ať jde na potrat, ale ona nejde.. s tím žákem se jakože „rozejdou“ a ona je nakonec stejně s tím svým mužem? Víte? :))taky vím, že s tím žákem měla nějakou bouračku..

Nejlepší odpověď
briketka10

nejsem si zcela jistá jestli je to tento film ale také jsem ho viděla, kamarádky té učitelky zjistily, že chodí s tím studentem a rozmlouvaly ji ho a ona si to nenechala vymluvit měli spolu moc hezký vztah, vdaná nebyla jen měla přítele a ten chlapec měl nehodu při níž zemřel, ona čekala jeho dítě..celý film jsem probulela :(

Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/17754-jak-jsem-balil-ucitelku/

KosuPe

To bohužel není ten film :( ale moc děkuju za názor..na tenhle se určitě taky podívám :)