burakeli

Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor, ale kam?

Nevím kam na střední, chtěla bych do Třebíče na maturitní obor ale kam? Nevím… nejradši bych na stavebku nebo na hotelovku, obchodku…?

Odpovědi
gecco

Takže podstatná je Třebíč – co budeš studovat (potažmo – čím se budeš posléze živit) je nedůležité…
😁
Dost dóóóbrý…
___
Tak se kukni na SŠ v Třebíči – http://www.stred­niskoly.cz/sez­nam-skol/vysocina/tre­bic/

lexx

informatika, PC, slaboproud, elektronika…vyhýbej se holka obchodkám, ekonomkám, to jsou továrny na nezaměstnanost

leader

Průmyslovka,studium informatiky.mají budoucnost i když to bude těžké,nebo dojížděj do většího města poblíž a poznáš nový život:-)

ivzez

Nemůžeš vybírat podle rad cizích lidí,
musíš vybírat podle toho, co tě zajímá,
případně podle toho, co ti dobře jde.